Пленер для художниковЗвісно, малювати вдома – це чудово, але набагато краще малювати на природі і малювати те, що бачиш власними очами. Це досить гарна практика для художників-початківців. І вона має власну назву – пленер.

Щоправда, зазвичай початківці, віддалено розуміючи, що таке пленер, зовсім не знають, як його організувати. Насправді за гучними словами ховається досить проста річ, яку в принципі можна трансформувати в дещо незвичне.

Що треба взяти з собою на пленер?

Для початку хочеться відмітити: не потрібно ставитися до пленера, як до роботи чи до чогось обов’язкового. Він повинен стати відпочинком, поєднаним з улюбленою справою. Тож сьогодні художники просто відправляються на день до якоїсь мальовничої місцевості – до парку, озера, лісу – і насолоджуються оточуючою природою, що дає їм натхнення. Деякі влаштовують пікнік, беруть велосипеди, вирішують для такої справи міні сігвеї купити Київ . Іншими словами, вони комбінують корисне з приємним, а ще покращують власний фізичний стан.

Так, пленер дійсно можна трансформувати в дещо незвичайне. Головне – підійти до справи з фантазією, але не потрібно забувати, для чого власне вибралися на природу.

Кожен художник, відправляючись на пленер, повинен взяти з собою наступні речі:

  1. Папір. Він, звісно, є найголовнішим елементом на пленері. В принципі зручніше придбати для таких цілей блокнот або склейку. Хоч вони і коштуватимуть дорожче за звичайні аркуші паперу, працювати з ними в польових умовах буде набагато зручніше. Власне кажучи, так художнику не доведеться брати з собою важкий планшет. Авжеж, якщо подорожуєте за допомогою сігвею, він вже не є такою проблемою, але блокнот все одно зручніше. Головне – обрати якісний папір.
  2. Олівці, гумку, канцелярський ніж, а також клейку стрічку, якщо вирішили малювати на звичайному папері. Це найпростіші елементи, але без них майже неможливо обійтися.
  3. Фарби. Зазвичай люди, які їдуть на пленер, займаються живописом. Тож акварельні фарби їм обов’язково знадобляться. Краще заздалегідь, обираючи собі набір фарб, купувати компактний варіант, але не економити на кольорах, оскільки у справжнього художника їх повинно бути багато.
  4. Палітру і пензлики. Якщо є фарби, то обов’язково потрібно те, чим будете малювати, і те, на чому змішуватимете кольори. І знову – палітра повинна бути якісною, але невеликою і компактною, а ще легкою. Візьміть з собою всі необхідні пензлики. Не варто думати, шо можна взяти одну-дві штуки, все одно ж пленер. Насправді беріть усе, чим стовідсотково будете користуватися. Так, по-перше, намалюєте все, що хочете. А, по-друге, не будете злитися, що через обмеженість ресурсів задум здається ніколи не отримає бажану форму.
Copyright © 2021 Репродукции картин известных художников. Все права защищены.